INFO PRO PIZZERIE

Pizzerii, která nabídne pizzu s veganským sýrem, nabízíme přidání na tento web, na mapu restaurací na soucitne.cz (28.000 fanoušků na FB) a rovněž aktivní propagaci na našich i na spřátelených stránkách. Tuto nabídku ocení vegani, alergici a další - více viz CÍLOVÁ SKUPINA.

VEGAN SÝRY

V současnosti jsou na českém trhu čtyři hlavní značky, které doporočujeme: Wilmersburger, Veganline, Violife a Cheezly. Tyto "jakože sýry" jsou zatím o něco dražší, proto je běžné dát na takovou pizzu drobný příplatek (např. 15,- Kč), nicméně spotřebitelé jsou ochotni si připlatit. Na slovenském trhu je nyní nově k dostání Wilmersburger!

TRVANLIVOST A SKLADOVÁNÍ

Při skladování v lednici mívají tyto jakože-sýry trvanlivost 1 rok, neboť základem je kokosový tuk, který je přirozeně antiseptický. Není proto třeba se obávat, že byste je do té doby neprodali (zvláště, budeme-li vás propagovat:) Po otevření také vydrží, pokud se zabalí do potravinové fólie, aby neokoraly.

KDE JE NAKOUPIT?

ČESKO:

Wilmersburger lze koupit online (např. doporučujeme 500g balení strouhaného) a je vhodné k objednávce přikoupit chladící vložku za 20kč. Ptejte se po velkoobchodní ceně na emailu info@veganfoods.cz, e-shop: http://www.veganfoods.cz/Alternativa-syru/

Veganline a Violife lze také koupit online na http://www.bioobchod.cz/rostlinne-syry-veganlinie-a-violife

SLOVENSKO:

Na Slovensku si lze veganský sýr Wilmersburger objednat velkoobchodně od Vegana.sk. Email pro velkoobchod: b2b.vegana.sk@gmail.com

KAMENNÉ PRODEJNY A VELKOOBCHODNÍ PRODEJ

- prodejny Bioobchod http://www.bioobchod.cz/prodejny-bioobchodcz/t-298/ (Bioobchod Veganline dováží - zkuste se s nimi domluvit na velkoobchodní ceně na emailu objednavky@bioobchod.cz)

- prodejny Country life http://www.countrylife.cz/prodejny-biopotravin-a-zdrave-vyzivy-country-life

- a mnohé další prodejny se zdravou výživou viz mapa: http://soucitne.cz/prodejny/mapa

A CO TĚSTO?

Většina pizzerii používá tradiční italskou recepturu (mouka, droždí, sůl, olivový olej), nicméně raději upozorňujeme, že je třeba, aby těsto neobsahovalo mléko a vejce.

Těsto si lze také objednat. Např. tato firma http://www.pizza-bezlepkova.cz do restaurací dodává výborné veganské a zároveň bezlepkové těsto: takže jej ocení i celiaci a alergicí.

DALŠÍ VEGANSKÁ JÍDLA?

Stejné nadšení, jaké máme z pizzy s veganským sýrem, budeme mít i z dalších jídel, která nabídnete ve veganské úpravě. Mohou to být další recepty zahrnující veganský sýr (např. Pannini), krémová jídla s použitím rostlinné smetany (lze jí sehnat i v supermarketech typu Tesco a Albert), ale nepohrdneme ani klasickými bezvaječnými těstovinami bez nutnosti neobvyklých ingrediencí např. Spaghetti Aglio Olio e Peperoncino.

JAK SE ZAPOJIT?

Podmínkou přidání na mapu a další propagace je zařazení pizzy vegana do stálé nabídky, přičemž dočasně stačí info o této nabídce ve formě vloženého papíru nebo cedulky na dveřích.

Až jakože-sýry nakoupíte a pizzu nabídnete svým zákazníkům, vyplňte prosím tento formulář http://bit.ly/restaurace-soucitne, kam prosím napište podrobnosti o této nabídce (popis pizzy a cena). Přidání je zcela zdarma.

Pokud nemáte webové stránky, napište nám následující informace: adresa, otevírací doba, telefon, web a facebook (příp. ještě doplňkové info - zda je podnik kuřácký/nekuřácký, máte-li wifi, berete-li stravenky, máte-li dětský koutek a nabízíte-li rozvoz jídel).