Pizzérie v Zámrskách (vegan)

Otevírací doba: 
Aktuálně zavřeno
Po - So: Zavřená
Ne: 12:00-20:00

Tento podnik je první čistě veganskou pizzerii v ČR. Nabízí celkem 18 druhů veganských pizz! Místo tvrdého sýra používají krém z kešu oříšků. Jediná škoda je, že má otevřeno pouze v neděli :)

Jestliže chcete pozvat své příbuzné a známé na zdravé a chutné jídlo, máme pro Vás každou neděli otevřenou pizzérii, kde nabízíme celozrnnou pizzu pečenou v kamenné peci. Tuto pizzu připravujeme z čerstvě pomletého BIO obilí, z kamutu. Snažíme se, aby pizza byla co nejzdravější, a proto používáme pouze kvalitní, za studena lisovaný olivový olej a místo tvrdého sýra Vám nabídneme krém z kešu oříšků (zvlášť vhodný pro vegany).

Kromě pizzy nabízíme různé druhy salátů a nápojů (čerstvě lisovanou pomerančovou nebo mrkvovou štávu, čaje, obilnou kávu, ... ) Dále si můžete pochutnat na naší zmrzlině z oříšků nebo čerstvého ovoce, která neobsahuje žádné chemické přísady a barviva a je slazená kvalitním agávovým sirupem.

Součástí pizzérie je i obchod se zdravou výživou, kde můžete nakoupit naše výrobky a další sortiment zdravé výživy.

Rádi pro Vás uspořádáme narozeninovou či jinou oslavu. Na objednávku pro Vás upečeme zdravé, ale zároveň i chutné dorty, koláče, záviny...

Telefon: 
+420-581623546
Adresa: 
Zámrsky 112
753 01 Hranice
Česká republika